For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • Chalupa pod Vlekom / Fany
  • Chalupa pod Vlekom / Fany
  • Chalupa pod Vlekom / Fany
  • Chalupa pod Vlekom / Fany
  • Chalupa pod Vlekom / Fany
  • Chalupa pod Vlekom / Fany
  • Chalupa pod Vlekom / Fany
Popis
Cena : Cena dohodou
Úhrada rezervácie : Platba prevodom/kartou aj hotovosť
Dátum : 23. júla 2021
Prítomnosť majiteľa : Nie
Poloha : Liptovské Revúce 67

Chalupa – v horskom prostredí Liptova

Chata pod vlekom sa nachádza v malebnom prostredí Liptova a Veľkej Fatry. Je situovaná v obci Liptovské Revúce len 150 metrov od lyžiarskeho strediska Ski Fun Liptovské Revúce.

Chalupa má celkovú kapacitu 18 lôžok a skladá sa z dvoch samostatných častí, ktoré si môžete prenajať jednotlivo alebo ako celok.

Časť A disponuje kapacitou 9 pevných lôžok + 3 prístelky. Spálne nájdete v podkroví. Sú tu dve dvojlôžkové izby, päťlôžková izba, toaleta a relaxačná miestnosť so stolným tenisom, kondičným bicyklom s možnosťou ďalších troch lôžok v podobe prísteliek. Prízemie tejto časti tvori spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, televízorom, satelitom a rádiom. Nechýba tu ani plne vybavená kuchyňa (chladnička, mikrovlnka, elektrický sporák, rýchlovarná kanvica) a kúpeľňa s toaletou. Teplo zabezpečuje elektrické kúrenie + krb.

Časť B disponuje kapacitou 4 pevných lôžok a 2 prísteliek. K dispozícii je spálňa s dvoma poschodovými posteľami a spoločenská miestnosť s tehlovou pecou, televízorom, satelitom, DVD prehrávačom a posedením s možnosťou ďalších dvoch prísteliek. Raňajky a chutnú večeru si môžete pripraviť v zariadenej kuchyni (chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, elektrický sporák. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Teplo zabezpečuje podlahové kúrenie + pec.

Vo dvore chalupy máte vonkajšie posedenie, záhradný krb, hojdačku a detské ihrisko. Deti aj dospelých určite poteší priestranná záhrada. Svoje autá si bezpečne odparkujete priamo pri chalupe.

Dovolenka u nás je zaujímavá v každom ročnom období. Na svoje si prídu milovníci turistiky (náučné chodníky – Rakytov, Čierny Kameň, Borišov, Kráľova Hoľa, Ostredok, Prašivá a iné vrchy ). 5 km od Liptovských Revúc v obci Liptovská Osada je novovybudované športové a plavecké centrum Gothal. Zhruba 15 km od chalupy sa nachádza veľké lyžiarske a turistické centrum Donovaly. Lyžiarske a turistické stredisko Malinô Brdo je vzdialené 25 km. Dedinka Vlkolínec zapísaná ako pamiatková rezervácia UNESCO leží v prekrásnej prírode vzdialenej približne 20 km. Do 30 km od chalupy sú termálne kúpaliská Bešeňová, Lúčky a Tatralandia s rôznymi atrakciami.

Keď voláte na inzerát tak spomente prosím, že ponuku ste našli na inzertnom portáli www.privatne.sk. Ďakujeme!

 


Podobné inzeráty
Vrch