For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • Chalupa Pohoda
Popis
Cena : Cena dohodou
Úhrada rezervácie : Platba prevodom/kartou aj hotovosť
Dátum : 4. augusta 2021
Prítomnosť majiteľa : Nie
Poloha : Liptovské Sliače, Pod Zvonicou 1660/81

Chalupa POHODA, Liptovské Sliače

Príjemná Chalupa Pohoda Liptovské Sliače sa teší obľube rodín s deťmi aj párov a skupín vďaka krásnemu prostrediu a pestrým možnostiam trávenia voľného času, či už na dvore alebo v blízkom okolí. Pri kapacite 11 osôb sú zabezpečené tri štúdiá, ku ktorým náleží manželská posteľ a v dvoch nájdete aj prístelku či jedno alebo dve samostatné lôžka. Ku každej izbe zároveň patrí vlastná kúpeľňa s toaletou a sprchovacím kútom, televízor so satelitným príjmom a plne vybavený kuchynský kútik. Návštevníci oceňujú možnosť zabaviť sa v altánku, či už formou hry stolného tenisu, futbalu a biliardu alebo posedením v krásne upravenej záhrade. Pre najmenších je pripravený detský kútik plný hier, šmýkačka a iné atrakcie a využiť možno tiež detskú postieľku alebo stoličku. V prípade záujmu si môžete požičať kotlík na guláš alebo sa ubytovať po dohode s menším psíkom. Tri parkovacie miesta sú dostupné pri chalupe, z ktorej sa poľahky dostanete k najbližšej predajni potravín, autobusovej zastávke či reštaurácii.

Chalupa Pohoda je situovaná v obci Liptovské Sliače a majitelia vám ochotne poradia pri plánovaní vašich výletov v podmanivom regióne Liptov. Ako hostia chalupy máte navyše k dispozícii zľavnený vstup do Aqua Vital Parku Lúčky, pri ktorom si nenechajte ujsť návštevu čarovného Lúčanského vodopádu. Relaxovať možno tiež v aquaparku Bešeňová – Termálne srdce Liptova alebo pri vodnej nádrži Liptovská Mara. Turistov láka výstup na vrch Salatín v Nízkych Tatrách, prechádzka k Veľkému liptovskému hradu či objavovanie Bešeňovských travertínov. Cyklisti si vychutnajú Dolnoliptovskú cyklotúru a lyžiari nedajú dopustiť na stredisko Skipark Ružomberok – Malinô Brdo. Ak sa zaujímate o pamiatky, odporúčame vám navštíviť unikátny Vlkolínec, archeologické múzeum v prírode Havránok alebo hrad Likava.

Štúdio A

Štúdio A disponuje kapacitou pre 4 až 5 osôb. K vybaveniu štúdia patrí spálňa, kompletne vybavený kuchynský kút s jedálenským sedením, televízor a kúpeľňa s toaletou.

Štúdio B

Štúdio B ubytuje 3 až 4 osoby. K vybaveniu štúdia patrí trojlôžková spálňa s možnosťou prístelky alebo detskej postieľky, televízor, vybavená kuchynka a kúpeľňa s toaletou

Štúdio C

Štúdio C disponuje kapacitou pre 2 osoby. K vybaveniu štúdia patrí spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, televízor, vybavený kuchynský kút a kúpeľňa s toaletou.

Keď voláte na inzerát tak spomente prosím, že ponuku ste našli na inzertnom portáli www.privatne.sk. Ďakujeme!

 


Podobné inzeráty
Vrch