For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • Chalupa u Zdenky
  • Chalupa u Zdenky
  • Chalupa u Zdenky
  • Chalupa u Zdenky
  • Chalupa u Zdenky
Popis
Cena : Cena dohodou
Úhrada rezervácie : Platba prevodom/kartou aj hotovosť
Dátum : 15. júna 2021
Prítomnosť majiteľa : Vedľajšia nehnuteľnosť
Poloha : Dr. Jána Rumanna 228/49, 032 42 Pribylina

Chalupa u Zdenky sa nachádza v obci Pribylina, na úpätí Západných Tatier. V lete sa môžete vybrať na turistiku do Vysokých a Západných Tatier. Chalupa je výborným východiskovým bodom pre cyklotúry do Tichej a Kôprovej doliny. Navštíviť sa oplatí aj skanzen Liptovskej dediny a Demänovskú ľadovú jaskyňu s Demänovskou jaskyňou slobody. Osvieženie pri vode si doprajete v Liptovskom Jáne, v Tatralandii či na Liptovskej Mare. Počas zimných mesiacov Vám Tatry ponúkajú výbornú lyžovačku.

Chata má kapacitu 10 lôžok a nachádza na na spoločnom pozemku s majiteľom ubytovania. K dispozícii je jedna dvojlôžková izba s televízorom, satelitom, vybaveným kuchynským kútom (chladnička, elektrická dvojplatnička, rýchlovarná kanvica) s jedálenským posedením a vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

Pre rodiny s deťmi sú ideálne dve dvojlôžkové izby s televízorom, satelitom, chladničkou, jedálenským posedením a vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom. Tieto dve izby majú spoločnú kuchynku s chladničkou, plynovou dvojplatničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou.

Areál ubytovania tvori veľká záhrada s posedením, záhradná hojdačka, krytý altánok s možnosťou posedenia a grilovania s výhľadom na štíty Západných Tatier. Deti poteší pieskovisko, hojdačka a priestor na loptové hry. Autá si bezpečne odparkujete priamo vo dvore. Tešíme sa na Vašu návštevu v Pribyline.

Keď voláte na inzerát tak spomente prosím, že ponuku ste našli na inzertnom portáli www.privatne.sk. Ďakujeme!

 


Podobné inzeráty
Vrch