For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • Chata Delstan
  • Chata Delstan
Popis
Cena : Cena dohodou
Úhrada rezervácie : Platba prevodom/kartou aj hotovosť
Dátum : 4. augusta 2021
Prítomnosť majiteľa : Nie
Poloha : Liptovská Osada 168

Chata Delstan 

je situovaná v pokojnej štvrti na konci Liptovskej Osady a má kapacitu 17 lôžok.

Prízemie tvorí bar, ktorý je špeciálne navrhnutý. Sú tam stoly, ktorý kapacita je pre 25 ľudí. Posedenie pri televízii je pohodlné na gauči, vedľa gauča vás zohrieva krb a dodáva miestnosti príjemnú atmosféru a romantické osvetlenie v noci keď v ňom horí drevo. Celá spoločenská miestnosť je vybavená novým zariadením gauč atď.. Na prízemí je aj Vírivá Vaňa, ktorá je sprístupnená za príplatok a po dohode s majiteľom.

Celá chata je riešená na štýl Drevenice a všade cítiť príjemnú vôňu čerstvého dreva. Na prízemí sa nachádza 2 x samostatné WC pre dámy aj pánov a kuchynka kde je všetko vybavenie a zariadenie K dispozícii .potrebné aby ste sa cítili ako doma. Izby v Chate-Delstan sú nadštandardné vybavené a spravené tak aby ste boli čo najviac spokojní pristavili sme uzamknuteľnú miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží

Izby:

– 3x 3-lôžková izba (3x izba s TV).

– 2x 4-lôžková izba.(2x izba s TV /

-1x veľká spoločenská miestnosť (1xplazmová TV)

Vybavenie chaty:

Samostatné sociálne zariadenie: 2x kúpeľňa 2 x WC so sprchovacím kútom , 2x WC samostatné (osobitne pre mužov a ženy), spoločenská miestnosť s krbom, TV, video, kuchyňa kompletne vybavená, nádoby taniere príbory Zo spotrebičov je k dispozícii mikrovlnka , rýchlovarná kanvica elektrický šporák s rúrou pec na tuhé palivo na pečenie varenie a kúrenie. (rúra na varenie a pečenie, chladnička, chladnička s mrazničkou MV rúra, rýchlovarná kanvica), špajza. centrálne ústredné kúrenie na tuhé palivo, krbové kúrenie. Altánok v objekte. Detské ihrisko z vybavením :šmýkačky ,hojdačky plus trampolína . Pri altánku sa nachádza ohnisko na opekanie alebo varenie guľášu. Kotlík k dispozícii aj z varechou plus drevo.

Ďalšie potrebné informácie:

Ubytovateľ hovorí aj po anglicky, po poľsky, po rusky, po česky. Zákaz fajčenia v priváte (fajčenie možné vo vyhradenej miestnosti). Parkovanie vo dvore pre 6 vozidiel za uzavretou bránou.

Okolie chaty:

Obchod 200 m. Reštaurácia 50m biliard 50m bowling 50m plaváreň 50 m Autobus 200 m. Vlak (stanica Ružomberok) 17 km.

Keď voláte na inzerát tak spomente prosím, že ponuku ste našli na inzertnom portáli www.privatne.sk. Ďakujeme!

 


Podobné inzeráty
Vrch