For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • Drevenica FRANZ
Popis
Cena : Cena dohodou
Úhrada rezervácie : Platba prevodom/kartou aj hotovosť
Dátum : 6. augusta 2021
Prítomnosť majiteľa : Nie
Poloha : Liptovská Štiavnica, ul. Stará 221/36, Ružomberok

CHATA FRANZ:

Drevenica sa nachádza na konci obce Liptovská Štiavnica na spoločnom pozemku s domácimi. súčasťou ktorej je detské ihrisko, gril, terasa, záhradné posedenie, hojdačka a šmykľavka, trampolína. V objekte sa nachádza vnútorný krb, spoločenská miestnosť, rádio, satelit a televízor. Kuchyňa: chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a elektrická dvojplatnička. Vybavenie kúpeľne: umývadlo, sprchovací kút a wc. Vhodné pre rodiny s deťmi. Kúrenie tuhým palivom, elektrické.

Pobyt so psom na dotaz. Parkovanie pri objekte.

Najbližšie lyžovanie: Smrekovica (9,9 km), SkiPark Ružomberok Malinô Brdo (10,1 km), Kubínska Hoľa ( 20km),Racibor Oravský Podzámok (26km),Opalisko – Závažná Poruba( 26km )

Najbližšie kúpanie: Thermal Park Bešeňová (7 km), Aquapark Tatralandia (25 km),Kúpele Lúčky (10)km ,Liptovská Mara

Max. kapacita: 5 (2x2x1)

Stravovanie: Bez stravy

Obchod: 500 m -Jednota-potraviny

Reštaurácia: 2km-Vila Fénix

Cenník:

dospelá osoba:8€/noc, Deti do3 rokov 5€,deti od 6 rokov 7€ rekreačný poplatok obci:0,50€/noc/osoba

Dĺžka pobytu je minimálne dve noci pre min. 3 osoby .

Začiatok, alebo u končenie pobytu je obyčajne v sobotu z dôvodu nástupu hostí cez cestovné kancelárie, platí to hlavne v čase letných a zimných prázdnin .

Pobyt začína príchodom po 16:00 hod.

Ukončenie pobytu je v deň ukončenia do 10:00 hod.

Rezervácia pobytu je po uhradení 50% zálohy na číslo účtu uvedené v kontaktoch do 7 dní od objednania ubytovania. Doplatok do plnej ceny a poplatky pre obec hostia uhrádzajú pri príchode v prvý deň pobytu. Vyhradzujeme si právo požadovať zálohu na možné vzniknuté škody max. 100€, ktorú pri odovzdaní drevenice v poriadku, vrátime.

 CHATA JANA:

Na tom istom pozemku je novopostavená drevenica Jana. Ide o ubytovatovacie zariadenie ktoré sa skladá z obyvacej miestnosti ktorá je spojená s kuchyňou. Ďalej obsahuje štyri dvojlôžkové spálne Sociálne zariadenia predstavujú 2 x WC, 1 x sprchovací kút a 1 x umývadlo. Celý objekt je vykúrený elektrickými konvektormi.

Kuchyňa je vybavená sklo keramickým sporákom, chladnička s mrazničkou, mikrovlnkou, elektrickou kanvicou a kuchynským riadom pre osem osôb. Plná kapacita drevenice je 8 lôžok.

Cena

v lete: 8€/osoba Zima 10€/noc

Keď voláte na inzerát tak spomente prosím, že ponuku ste našli na inzertnom portáli www.privatne.sk. Ďakujeme!

 


Podobné inzeráty
Vrch