For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • Drevenica u Klocháňa
Popis
Cena : Cena dohodou
Úhrada rezervácie : Platba prevodom/kartou aj hotovosť
Dátum : 6. augusta 2021
Prítomnosť majiteľa : Nie
Poloha : Ivachnová 135

Drevenica u Klocháňa


Ubytovanie v obci Ivachnová, ktorá sa nachádza v centre Liptova.Obec Ivachnová vďaka svojej výbornej polohe v horskom prostredí ponúka svojim obyvateľom a návštevníkom pokojnú atmosféru, ktorá dáva záruku ozajstného relaxu a oddychu. Ďalej je tu možnosť spoznávať krásy Liptovskej prírody, prekrásne scenérie pohorí, ktoré sa týčia okolo celej Ivachnovej a ponúkajú nezabudnuteľný pohľad v každom ročnom období.

Drevenica u Klocháňa ponúka celoročné ubytovanie s maximálnou kapacitou 19 lôžok. Objekt je rozdelený na dve samostatné časti s vlastnými vchodmi. Prvá časť disponuje tromi trojlôžkovými spálňami so samostatnými posteľami, kuchyňou, dvomi kúpeľňami a dvomi toaletami. Druhá časť má jednu dvojlôžkovú spálňu, tri trojlôžkové spálne, taktiež dve kúpeľne a dve toalety. Nechýba ani kuchyňa. Postele je možné spojiť do manželských lôžok. V celom objekte je bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vonku môžete využiť altánok s krbom a posedením, ohnisko, kotlík a gril. Oddych si doprajte v saune. Pre deti sme pripravili trampolínu, šmýkačku a hojdačku. Vašu športovú výbavu si uložíte v úschovni a parkovanie je priamo pri objekte.

Drevenica u Klocháňa sa nachádza v obci Ivachnová v okrese Ružomberok. Je situovaná len kúsok od známej Bešeňovej. Okolie ponúka veľké množstvo rekreačných a športových možností. V blízkosti sú turistické i cyklistické trasy, môžete zbierať huby, alebo navštíviť miestne pamiatky. Medzi obľúbené patria Vodný park Bešeňová, Vodná nádrž Bešeňová, Bešeňovské travertíny, Lúčanský vodopád, Archeoskanzen Havránok, Kinderlandia, Likavský hrad, vodná nádrž Liptovská Mara, lanový park Tarzania, Skanzen Vlkolínec, Obrovo a mnoho ďalších. V zime si u nás prídu na svoje milovníci lyžovania a snowboardingu, v blízkosti je Ski Park Ružomberok Malinô Brdo.

Drevenica u Klochana

Adresa

Ivachnova 135

Ivachnová 034 83

Keď voláte na inzerát tak spomente prosím, že ponuku ste našli na inzertnom portáli www.privatne.sk. Ďakujeme!

 


Podobné inzeráty
Vrch