For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • Hotel Bystrina
  • Hotel Bystrina
  • Hotel Bystrina
  • Hotel Bystrina
  • Hotel Bystrina
Popis
Cena : Cena dohodou
Úhrada rezervácie : Platba prevodom/kartou aj hotovosť
Dátum : 14. júna 2021
Prítomnosť majiteľa : Recepcia
Poloha : Demanovska dolina 23, 03101 Demänovská Dolina

Hotel Bystrina sa nachádza v Demänovskej doline v Nízkych Tatrách, len 1 km od lyžiarskeho strediska LA Žiarce a 8 km od lyžiarskeho strediska Jasná. Ponúka vám možnosti stravovania, biliard, detské ihrisko a masážne procedúry. Wellness centrum môžete využívať bezplatne, vstup je však povolený len osobám starším ako 15 rokov a vstup v plavkách nie je povolený.

Každé ráno si môžete dopriať raňajky formou bufetu. V tradičnej reštaurácii Koliba Bystrina si môžete pochutiť na typických jedlách slovenskej kuchyne.

Všetky izby sú vybavené káblovou TV a majú súkromnú kúpeľňu. V niektorých izbách nájdete tiež priestor na posedenie a chladničku. Vo verejných priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Za dobrých snehových podmienok sa na lyžiach dostanete priamo k vchodu hotela Bystrina. Skibus, ktorý má zastávku 200 metrov od hotela, máte k dispozícii bezplatne. Na mieste si môžete na požiadanie kúpiť zľavnené skipasy a personál vám zabezpečí služby požičovne áut. Liptovský Mikuláš je vzdialený 7 km a Aquapark Tatralandia nájdete o 5 km ďalej. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

Keď voláte na inzerát tak spomente prosím, že ponuku ste našli na inzertnom portáli www.privatne.sk. Ďakujeme!

 


Podobné inzeráty
Vrch