For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • Palace Hotel Polom
  • Palace Hotel Polom
  • Palace Hotel Polom
  • Palace Hotel Polom
  • Palace Hotel Polom
  • Palace Hotel Polom
  • Palace Hotel Polom
  • Palace Hotel Polom
  • Palace Hotel Polom
  • Palace Hotel Polom
Popis
Cena : Cena dohodou
Úhrada rezervácie : Platba prevodom/kartou aj hotovosť
Dátum : 23. júla 2021
Prítomnosť majiteľa : Recepcia
Poloha : P.O.Hviezdoslava 22, Žilina 010 01

PALACE HOTEL POLOM

Luxusný hotel poskytuje okrem perfektného ubytovania a stravovania aj celý rad komplexných služieb. Exkluzívny hotel svojou atraktívnou polohou priamo v pešej zóne centra mesta, klienti ocenia aj možnosť parkovania na monitorovanom hotelovom parkovisku.

——————————————————————————————————————————————————————————————

Ak máte radi prostredie, z ktorého dýcha história, dokážete oceniť komfort a dobrú kuchyňu a hľadáte skvelé ubytovanie v samom centre Žiliny, tak Palace Hotel Polom**** je to správne miesto. Vkusne zrekonštruovaný hotel, nachádzajúci sa na začiatku žilinskej pešej zóny, úspešne nadviazal na viac než storočnú hotelovú tradíciu.

NAJVYŠŠÍ ŠTANDARD UBYTOVANIA

Exkluzívny Palace Hotel Polom**** v Žiline ponúka najvyšší štandard ubytovania vo svojich 69 luxusne zariadených izbách. Hotel disponuje 14 jednolôžkovými izbami Štandard, 9 dvojlôžkovými izbami Štandard, 26 dvojlôžkovými izbami Biznis, 17 dvojlôžkovými izbami Biznis extra, 3 dvojlôžkovými luxusnými apartmánmi a 10 prístelkami. Svojou atraktívnou polohou priamo v pešej zóne centra mesta je predurčený najmä pre obchodných klientov, ktorí ocenia aj možnosť parkovania na stráženom hotelovom parkovisku. Hotel poskytuje okrem ubytovacích a stravovacích služieb aj celý rad komplexných doplnkových služieb. K dispozícii sú 3 kongresové sály a dva príjemne zariadené salóniky. Nájdete tu konferenčné priestory pre individuálne stretnutia ako aj kongresovú sálu s kapacitou 150 osôb.

KOMFORT V CENTRE ŽILINY

Exkluzívny Palace Hotel Polom**** je vstupnou bránou do centra mesta Žilina. Majestátna budova, nachádzajúca sa na začiatku pešej zóny, púta pozornosť nielen svojím vzhľadom, ale aj históriou, ktorú cítiť v každej časti interiéru. Predstavu o luxuse spĺňajú biznis izby. V každej izbe sú 5-zónové, ergonomicky tvarované matrace, antialergické prestieradlá a paplóny. Základný štandard izieb zahŕňa kúpeľňu vybavenú sprchovým kútom kombinovaným s vaňou, rádiom, hydromasážnou a parnou saunou. Samozrejmosťou nášho hotela je wifi pripojenie na internet zdarma. Pre najnáročnejších klientov a biznis klientov sú k dispozícii tri luxusné apartmány (Prezidentský apartmán, Apartmán Mária Terézia a Apartmán Ľudovít XIV). Každý apartmán ponúka luxusne zariadenú pracovňu s rokovacím salónikom, exkluzívnu spálňu s nábytkom z tropického dreva zdobeného zlatom, kúpeľňu s parnou saunou a množstvo iných doplnkov. Romanticky založených hostí isto poteší Apartmán Mária Terézia, zariadený v bielej farbe, doplnený ružovým mramorom a zlatými ozdobami. Všetky izby aj apartmány sú vkusne doplnené dobovými olejomaľbami.

IZBA ŠTANDARD JEDNOPOSTEĽOVÁ

Ak na cestách hľadáte pokoj a uprednostňujete byť nerušený, vašu pozornosť upriamte na luxusnú

izbu o rozlohe 20m2 s jednou nadštandardnou posteľou. Izba je klimatizovaná a je k dispozícii s exkluzívnou spálňou s nábytkom z tropického dreva.

IZBA ŠTANDARD DVOJPOSTEĽOVÁ

Aj štandard je u nás niečo extra. Priestranná izba o rozlohe 25m2 s dvoma samostatne stojacimi

posteľami (možnosť spojenia postelí) je zariadená štýlovým luxusným nábytkom. Izba spĺňa všetky kritériá.

BIZNIS IZBA

Luxusná izba o rozlohe 25m2 poskytuje vyšší štandard pre jednotlivcov. Izba je klimatizovaná a ponúka exkluzívnu spálňu s nábytkom z tropického dreva.

Pri zariaďovaní sme mysleli na všetko, aby ste sa mohli sústrediť len na váš biznis.

BIZNIS EXTRA IZBA

Luxusná izba o rozlohe 25m2 poskytuje vysoký štandard, nachádza sa tu posteľ o veľkosti „king size“. Izba je klimatizovaná a ponúka exkluzívnu spálňu s nábytkom z tropického dreva.

APARTMÁN MÁRIA TERÉZIA

Apartmán s rozlohou 50m2 je určený pre náročných klientov a romanticky založených hostí. Ak by ste

pobyt v našom hoteli chceli prepojiť s prácou, apartmán je vám plne k dispozícii i pre tento účel.

Ponúka štýlovo zariadenú pracovňu.

APARTMÁN ĽUDOVÍT XIV

Komfortný apartmán určený pre náročných klientov dýcha históriou a luxusom.

Na ploche až 50m2 sa nechajte rozmaznávať a užite si komfort relaxačnej kúpeľnej časti so všetkým, čo váš pobyt urobí nezabudnuteľným.

PREZIDENTSKÝ APARTMÁN

Apartmán s rozlohou 50m2 je určený pre najnáročnejších klientov a spĺňa najodvážnejšie predstavy

o luxuse. Nebojte sa byť náročný. Prezidentský apartmán považujte za pozvánku.

Keď voláte na inzerát tak spomente prosím, že ponuku ste našli na inzertnom portáli www.privatne.sk. Ďakujeme!

 


Podobné inzeráty
Vrch