For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • Penzion Harmónia
  • Penzion Harmónia
  • Penzion Harmónia
  • Penzion Harmónia
Popis
Cena : Cena dohodou
Úhrada rezervácie : Platba prevodom/kartou aj hotovosť
Dátum : 12. júla 2021
Prítomnosť majiteľa : Nie
Poloha : Ondrašovská 1727/125

Rodinou prevádzkovaný penzión Harmonia sa nachádza na pokojnom mieste 3 km od centra Liptovského Mikuláša a ponúka jednoduchý prístup k mnohým lyžiarskym strediskám tatranského regiónu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Akvapark Tatralandia je vzdialený len 2 km.

Všetky izby v penzióne Harmonia majú podlahy z tvrdého dreva a sú zariadené dreveným nábytkom. Sú vybavené satelitnou TV a vlastnou kúpeľňou s dlažbou. V každej izbe majú hostia k dispozícii aj chladničku.

Vo verejných priestoroch hostia nájdu bar s krbom a raňajkovú miestnosť. Hostia môžu využívať spoločnú kuchyňu na prípravu svojich jedál. Tie si potom môžu vychutnať na terase, na ktorej nájdu aj gril. Na mieste majú hostia k dispozícii aj trampolínu, stolný tenis a šípky, ktorými si môžu spestriť voľný čas.

Z penziónu sa jednoducho dostanete k mnohým barom a reštauráciám, pričom najbližšia z nich je vzdialená iba 200 metrov. Liptovská Mara sa nachádza 3 km od penziónu a k lyžiarskemu stredisku Závažná Poruba je to 8 km. Jasná, najväčšia lyžiarska stanica na Slovensku, je vzdialená 14 km. Na mieste je k dispozícii bezplatné parkovisko.

Keď voláte na inzerát tak spomente prosím, že ponuku ste našli na inzertnom portáli www.privatne.sk. Ďakujeme!

 


Podobné inzeráty
Vrch