For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • Privát Dolina
  • Privát Dolina
  • Privát Dolina
  • Privát Dolina
Popis
Cena : Cena dohodou
Úhrada rezervácie : Platba prevodom/kartou aj hotovosť
Dátum : 15. júna 2021
Prítomnosť majiteľa : Nie
Poloha : Demänová 160, 031 014 ,Lipt. Mikuláš

Privát Dolina je situovaný v krásnom prostredí Demänovej, mestskej časti mesta Lipovský Mikuláš. Istotne Vás očarí tunajšia príroda, ktorá láka na poznávanie krás tohto malebného kraja. Oplatí sa vydať napríklad Demänovskou dolinou a navštíviť niektorú z blízkych jaskýň, alebo pokračovať na najvyššie končiare Nízkych Tatier. Po takomto výlete si istotne užijete vodný kúpeľ v bazénoch blízkych kúpalísk a aquaparkov. Aquapark Tatralandia, Gino Paradise Bešeňová alebo Termal Raj v Liptovskom Jáne Vám zaručene pomôžu pri načerpaní nových síl. V blízkosti Demänovej je kam isť aj v zime. Výborné lyžiarske strediská nájdete napríklad v Závažnej Porube, Liptovskom Jáne či v Jasnej.

Privát Dolina Vám počas celého roka ponúka príjemné ubytovanie v krásnom prostredí a za rozumnú cenu. Vďaka kapacite až pre 14 osôb sa môžu u nás ubytovať jednotlivci, páry, rodinky s deťmi ako aj väčšie skupiny hostí.

K dispozícii sú Vám tu dve 2-lôžkové a dve 4-lôžkové spálne, pričom v jednej 2-lôžkovej a jednej 4-lôžkovej izbe je možnosť využiť jednu prístelku. Každá z izieb disponuje manželskou posteľou, televízorom, chladničkou a samostatnou kúpeľnou so sprchovacím kútom a toaletou.

V spoločných priestoroch ubytovania sa nachádza plne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, hriankovačom a toasterom. Pripravené jedlá si budete môcť vychutnávať v spoločenskej miestnosti s posedením pri krbe. Na izbách ako i v spoločných priestoroch je hosťom k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Počas krásnych letných dní si môžete príjemne posedieť vo vonkajšom altánku na dvore. Dobroty, ktoré si tu vlastnoručne upečiete alebo ugrilujete budú mať pre Vás istotne jedinečnú chuť. Miesto pre parkovanie Vašich áut je taktiež zaistené na dvore, priamo pri ubytovaní.

Príďte sa pozrieť do Demänovej aj Vy a garantujeme Vám, že o množstvo zážitkov budete mať postarané. Liptov totiž ponúka bohaté možnosti pre šport, zábavu a relax nielen počas leta, ale aj cez zimné obdobie. Radi Vás tu kedykoľvek privítame. Tešíme sa na Vás!

Keď voláte na inzerát tak spomente prosím, že ponuku ste našli na inzertnom portáli www.privatne.sk. Ďakujeme!

 


Podobné inzeráty
Vrch