For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • Privát Ľubica
  • Privát Ľubica
  • Privát Ľubica
  • Privát Ľubica
Popis
Cena : Cena dohodou
Úhrada rezervácie : Platba prevodom/kartou aj hotovosť
Dátum : 15. júna 2021
Prítomnosť majiteľa : Vedľajšia nehnuteľnosť
Poloha : Pavčina Lehota 151

V letných mesiacoch dodáva ubytovanie Pavčina Lehota adrenalín v podobe horskej bobovej dráhy, v zime zas lyžovačku v areáli Žiarce. Tú dopraje aj ubytovanie Demänovská dolina situované pri vyhľadávanom stredisku Jasná v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier. Pozrite si popredný ubytovací portál Ubytovanienaslovensku.EU a presvedčte sa o tom, že ubytovanie Liptov má čo ponúknuť každému návštevníkovi!
Privat je situovaný v malej dedine Pavčina Lehota na ústí Demänovskej Doliny. Ponúka Vám ubytovanie v samostatne stojacom malom domčeku. Je rozdelený na ubytovaciu časť a spoločenskú časť. Vo vrchnej ubytovacej časti sa nachádzajú tri izby, dve trojlôžkové a jedna dvojlôžková. Ďalej sa tam nachádza WC a kúpelňa so sprchovacím kútom a WC. V spodnej časti sa nachádza spoločenská miestnosť, kuchyňa a sociálne zariadenie s WC a vaňou. Kuchyňa je plne vybavená riadom pre ôsmych ľudí, chladničkou, sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou konvicou a kávovarom. Na spríjemnenie chvíľ môžete využívať farebný televízny prijímač s družicovým prijímačom, DVD prehrávačom a rádiomagnetofón s CD prehrávačom. Pri chladných večeroch si môžete zakúriť v krbe. Kapacita je obmedzená pre maximálne 8 hostí. Parkovať s autami môžete za domčekom na parkovisku. Na odkladanie lyží a lyžiarok máte k dispozícii garáž a policu vo vykurovanej predsieni. V lete môžete využívať záhradné sedenie v altánku s grilom.
Pre menšie skupiny hostí / hlavne rodiny s deťmi / máme 2 štúdiá v druhom objekte na jednom dvore. Štúdio1 – dve izby, jedna trojposteľová a jedna dvojposteľová , každá izba má Tv-sat a WiFi a pre obidve izby je k dispozícii kuchynka a kúpelňa s WC. Študio 2 – dve trojposteľové izby, každá izba má kúpelku s WC , Tv-sat , WiFi , chladničku a spoločnú kuchyňu pre obidve izby. Každé štúdio je na samostatnom poschodí, je nepriechodné.
Privat sa nachádza v regióne Liptov, blízko niekoľkých významných rekreačných stredísk. V zime môžete využiť športové strediská v Jasnej. V lete toto stredisko využijú priaznivci turistiky a paraglidingu. Asi 15 km je vzdialený Liptovský Ján, kde sa nachádza termálne kúpalisko a tiež lyžiarske stredisko. Ďalším veľkým zábavným centrom je Aquapark Tatralandia a termálne kúpalisko Bešeňová. Pre kultúrne vižitie máte 8 km vzdialené okresné mesto Liptovský Mikuláš.
Veríme že každý si má v tejto lokalite čo vybrať a stráviť tak príjemnú dovolenku. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Keď voláte na inzerát tak spomente prosím, že ponuku ste našli na inzertnom portáli www.privatne.sk. Ďakujeme!

 


Podobné inzeráty
Vrch