For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Aquaparky a kúpaliská

Aquaparky a kúpaliská

Aquaparky sú moderne vybavené a neustále  sa investuje do rozširovania areálov, do nových atrakcií a doplňkových služieb.
Široká ponuka služieb osloví jednak rodiny s deťmi, mladých ľudí, ale aj seniorov. Okrem vonkajších a vnútorných bazénov nájdete v aquaparkoch tobogany, wellness služby, sauny, vírivky, fitness, športoviská, detské ihriská, adrenalínové atrakcie a výber reštauračných zariadení, barov, ale i ubytovacích kapacít.
Viaceré aquaparky poskytujú návštevníkom rodinné a iné zľavy, akcie, vernostné zľavové karty, darčekové poukážky, balíčky služeb a celoročne organizujú zaujímavé podujatia.

 

Kúpalisko, alebo plaváreň má v súčasnosti takmer každé mesto.
Kúpaliská sú areály s vonkajšími bazénmi a plavárne s vnútornými bazénmi, ktoré sa využívajú počas zimných mesiacov, alebo v prípade nepriaznivého počasia. Kúpaliská a plavárne sú finančne podstatne menej náročné ako vodné parky.
Niektoré kúpaliská na Slovensku sú zásobené vodou z termálnych prameňov a vďaka liečivým učinkom tejto termálnej vody, si nielen oddýchnete, ale aj prispejete k zlepšeniu svojho zdravia.
————————————————————————————
Vizitky všetkých ubytovacích zariadení nášho portálu obsahujú i turistické informácie daného okresu z rôznych oblastí, ktoré neustále rozširujeme a dopĺňame.
Ak Vám tam niektoré informácie chýbajú a viete o nich – informujte nás. Radi ich k zoznamom priradíme !

Vrch