For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Ako to funguje?

Môžte umiestniť inzerát bez akýchkoľvek nákladov a prechádzať obrovským výberom bezplatných inzerátov.

Vytvoriť si účet

Rýchlo a pohodlne aby ste mohli pridať inzerát a mali prehľad o stave inzerátoch,historii transakcii a veľa dalších výhod.

Uverejniť inzerát

Uverejniť Váš inzerát. Vybrať možnosť topovania aby ste dosiahli maximálnu viditelnosť inzerátu na našom portáli.

Čakať na záujemcov

Po zverejnení Vášho inzerátu čakať na reakcie záujemcov a dohodnúť si sprostredkovanie obchodu vďaka nášmu inzertnému portálu.

Topovacie balíčky

Topovanie inzerátu je platená služba, ktorá zvýrazní Váš inzerát ako 'TOP PONUKA' a zároveň ho umiestní na viacerých pozíciách na stránke. Posun inzerátu vyššie posúva vášu zverejnenú ponuku na vrchné pozície a tým zvyšuje šancu, že si Váš inzerát skôr všimne potencionálny záujemca. V našej ponuke máme viacero druhov topovacích balíčkov pre ktoré sa môžete rozhodnúť.

Ceny(s DPH) topovacích balíčkov

sale image
Zľava

 BASIC TOPOVACÍ BALÍK

€9.00€15.00
  • Platnosť inzerátu: 30 dní
  • Topované inzeráty: 1
  • Posun inzerátu vyššie: 1
  • Počet obrázkov: 3
  • Dĺžka topovania:7 dní
Vybrať balíček
sale image
Zľava
sale image
Zľava

PREMIUM TOPOVACÍ BALÍK

€75.00€99.00
  • Platnosť inzerátu: 365 dní
  • Topované inzeráty: 20
  • Posun inzerátu vyššie: 20
  • Počet obrázkov: 10
  • Dĺžka topovania:7 dní
Vybrať balíček

O nás

Privatne.sk má za cieľ vytvorenie kompletnej databázy ubytovacích zariadení na Slovensku a v Česku a uľahčiť proces vyhľadania a rezervácie ubytovania, či prenajatia rekreačného objektu. Nie sme cestovnou kanceláriou, či agentúrou a preto naši klienti majú v registrácii uvedené všetky kontaktné údaje a záujemcovia ich môžu kontaktovať priamo.
Našim hlavným cieľom je ale napomáhať majiteľom ubytovacích zariadení v ich propagácii a reklame, riešení vybavenosti prevádzok(recepcia, izby, kúpelňa, ostatné priestory), skvalitnení a ponuke nových služieb a pri zabezpečení všetkých potrieb pre príjemný pobyt návštevníkov. Uvedomujeme si, že stránok o ubytovaní je mnoho a i preto sme sa rozhodli ísť trocha odlišnou cestou a zamerať svoje úsilie práve na potreby ubytovateľov a skvalitnenie ich služieb.Mnohé stránky kazia nám a podobným portálom meno. Všetko je však na rozhodnutí majiteľa ubytovacieho zariadenia - prečo a kam svoje ubytovanie zaradí. Mnohých fascinuje slovo zadarmo, ale nie vždy to znamená i to lepšie. A zadarmo ozaj nikto nič nerobí. Preto je dobré zvážiť si ponuku v pomere kvality a ceny.Stači sa pozrieť na niektoré stránky vytvorené zadarmo a hneď pochopíte prečo ich majiteľom neprinesú úspech a žiadaný efekt. U nás Vás presvedčíme, že kvalita nemusí stáť veľa.Na tejto stránke sa bude i naďalej pracovať, aby priniesla každému to čo hľadá a potrebuje.

Vrch