For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

O nás

Privatne.sk má za cieľ vytvorenie kompletnej databázy ubytovacích zariadení na Slovensku a v Česku a uľahčiť proces vyhľadania a rezervácie ubytovania, či prenajatia rekreačného objektu.

Nie sme cestovnou kanceláriou, či agentúrou a preto naši klienti majú v registrácii uvedené všetky kontaktné údaje a záujemcovia ich môžu kontaktovať priamo.

Našim hlavným cieľom je ale napomáhať majiteľom ubytovacích zariadení v ich propagácii a reklame, riešení vybavenosti prevádzok(recepcia, izby, kúpelňa, ostatné priestory), skvalitnení a ponuke nových služieb a pri zabezpečení všetkých potrieb pre príjemný pobyt návštevníkov. Uvedomujeme si, že stránok o ubytovaní je mnoho a i preto sme sa rozhodli ísť trocha odlišnou cestou a zamerať svoje úsilie práve na potreby ubytovateľov a skvalitnenie ich služieb.

Mnohé stránky kazia nám a podobným portálom meno. Všetko je však na rozhodnutí majiteľa ubytovacieho zariadenia - prečo a kam svoje ubytovanie zaradí. Mnohých fascinuje slovo zadarmo, ale nie vždy to znamená i to lepšie. A zadarmo ozaj nikto nič nerobí. Preto je dobré zvážiť si ponuku v pomere kvality a ceny.

Stači sa pozrieť na niektoré stránky vytvorené zadarmo a hneď pochopíte prečo ich majiteľom neprinesú úspech a žiadaný efekt. U nás Vás presvedčíme, že kvalita nemusí stáť veľa.

Na tejto stránke sa bude i naďalej pracovať, aby priniesla každému to čo hľadá a potrebuje.

Našu ponuku budeme neustále rozširovať a skvalitnovať k Vašej spokojnosti a veríme, že i Vy nám zachováte svoju priazeň.

tvorcovia privatne.sk

Vrch